OSB 2.Cd, No:15 16400 İnegöl/Bursa

Hakkımızda

1989 yılında kurulan Doğal Tekstil , İnegöl Organize sanayi bölgesinde 2000 m2’lik kapalı alanda üretime başlamış olup, Ev tekstili sektöründeki gelişmeler doğrultusunda Tül ve Perde üzerine uzmanlaşmıştır. Yatırımlarına devam ederek günümüzde 9000 m2 kapalı alanda 90 ile 100 kişilik ekibiyle hizmet vermektedir.

Uzakdoğu’dan Amerika Birleşik Devletlerine kadar uzanan geniş bir müşteri yelpazesinde 20 ülkede, yüzden fazla müşteriye hizmet veren firmamız ürün gamı ve çalıştığı müşteri ağını müşterilerini koruyarak giderek gelişmektedir.

Kaliteli üretim zamanında teslim felsefesi ile müşterilerine hizmet veren firmamız, Evteks / İstanbul ve Heimtextil / Frankfurt gibi seçkin fuarlara da sürekli katılmaktadır.

Günümüz pazarında , yeni Renk ,Desen ve koleksiyonların öneminin bilinciyle trendleri de takip ederek, müşterilerin zevkine uygun sürekli yeni desen ve koleksiyonlar çıkarılmaktadır.

Doğal tekstil bünyesindeki ARGE departmanı son teknoloji ile donatılmış modern makine parkı ve deneyimli kadrosu ile sektörün gelişimini ve müşteri taleplerini yakından takip etmektir.